258 відгуків
+380 (63) 645-70-36
+380 (98) 192-14-40
Потрібні корисності

Оплата товару

Шановні покупці,
Наш інтернет-магазин обробляє оперативно будь-які замовлення, на будь-яку вартість. У нас немає мінімальної суми замовлення, ― ми в порядку черговості обробляємо і відправляємо абсолютно всі замовлення.
Ми працюємо ТІЛЬКИ по передоплаті!
Ми неодноразово чуємо мотивацію відправлення післяплатою тому, що в інтернеті є велика кількість шахраїв.
Наш магазин до них не відноситься. Стабільність та порядність будь-якого інтернет-магазину, в т. ч. нашого, можна визначити як мінімум з двох пунктів:
1) наявність офіційних документів юрособи, про що свідчить значок "Наявність документів" на головній сторінці будь-якого сайту в розділі контакти; 2) наявність відгуків про якість роботи.
ПЕРЕДОПЛАТА можлива у двох варіантах:
1) оплата 100% вартості товару 2) часткова передоплата
У першому випадку Ви оплачуєте повну вартість замовлення на карту приватбанку і при відправленні будь-ТК на місці Ви оплачуєте тільки вартість доставки. Якщо відправка замовлення відбуватися за допомогою Укрпошти ― Ви оплачуєте у тому числі вартість доставки замовлення (від 10 грн), оскільки при оформленні відправлення замовлення Вам ми її відразу оплачуємо на пошті.
Часткова передоплата можлива ТІЛЬКИ при відправці Вам замовлення Новою поштою. При цьому, оплата доставки, і послуги післяплати покладаються на покупця. Страхувальна вартість ― це сума доставки туди-назад на випадок, якщо покупець з якихось причин передумав забирати товар. Ми не благодійна організація, тому не плануємо просто так фінансувати транспортну компанію, возити товар туди-сюди за свій рахунок, сподіваємося на розуміння, і просимо уважно ставиться до своїх замовленнях.
В случае полной предоплаты на карту приватбанка ОБЯЗАТЕЛЬНО проверяйте сумму к зачислению на карту, она должна совпадать с суммой, указанной Вам к оплате! Комиссию при зачислении на карту, услуги банка, терминала и пр. оплачивает покупатель. Особенно это касается оптовых и мелкооптовых заказов.
При оплате заказов через терминал на экране высвечивается вся необходимая информация, в т.ч. по комиссиям терминала и сумме зачисления на карту, если сумма не совпадает и терминал вычитает комиссию ― сделайте возврат в предыдущее меню и откорректируйте сумму с учетом расходов банка.
Якщо Ви оплачуєте своє замовлення через приват24 ― також перевірте суму до зарахування і якщо вона не збігається, її також можна відкоригувати, повернувшись на крок назад (або у новій версії приват-банкінгу є галочка "сплатити комісію замість одержувача")
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner